logo

profesyonellerin tercihi
endüstriyel mutfak
dünyası olabilir

Scroll

Neden Gastroinoks

Gıda üzerine bir işletmeniz olduğunu hayal edin. Dünyanın en leziz yemekleri ve en özel içecekleri sizin mutfağınızdan çıkıyor, işletmeniz her gün binlerce insan ağırlıyor… İşte hayal ettiğiniz bu işletmenin kusursuz bir gerçekle buluşması için Gastroinoks… Kusursuz mutfağınızın gıda hazırlığından sunum sürecine kadarki tüm ekipmanlarını sunduğu, kurulum ve satış sonrası hizmetiyle sizi asla yarı yolda bırakmadığı için Gastroinoks...

Kalite Önceliğimiz

Mutfağınızdan çıkan tüm gıda ürünlerinin lezzetinden sunumuna kadar kaliteli olması için bizim de önceliğimiz kalitedir. Moskova’dan Türkiye’ye uzanan 10 yıllık deneyimimizle paslanmaz çelikten imal ettiğimiz, kolay temizlenebilir ve kullanışlı endüstriyel mutfak ürünlerimizle müşterilerinize en kaliteli gıda mamüllerini sunmanızı sağlıyor, şeflerinizin uzun vadede aynı mutfak ekipmanlarından ilk günkü verimle faydalanabilmesini hedefliyoruz. Çünkü biliyoruz: Sağlıklı Yemekler Sağlıklı Mutfaklardan Çıkar.

Ar-Ge

Gastronomi endüstrisi günden güne büyürken bizim yerimizde saymamız imkansız. Müşterilerimizin çağa uyumlu şekilde değişen ihtiyaçlarını ve her gün biraz daha gelişen teknolojileri sürekli takip ediyoruz. Yenilik ve araştırmayı yolumuza ışık olarak tutuyor, mevcut bilgi, donanım ve deneyimlerimizle yeni sistemler geliştirmeye ve yeni ekipmanlar üretmeye devam ediyoruz. Halihazırdaki ürünlerimizi daha da kullanışlı ve verimli hale getirmek için geliştirmelerimizi bu yönde de sürdürüyoruz.

Servis Ağı

Moskova’da birbirine bağlı 3 kişilik servis ekibimiz ve Rusya’nın diğer şehirlerindeki 8 ayrı anlaşmalı servis ağımızla Rusya’dan Türkiye’ye, müşterilerimizin her zaman yanı başındayız. Çünkü Moskova’ya 8 bin km mesafede tamamladığımız bir projeye de elbette teknik servis hizmeti vermemiz gerekiyor... Servis ağımızın yanı sıra tedarik ağımız da günden güne genişliyor. Tüm cihazlar ve set üstü ekipmanlar Gastroinoks Rusya’nın tedarik ağı olan Gastroinoks Türkiye’den tedarik ediliyor. Bizler de Rusya firmamıza ihracatını yapıyoruz. Bu nedenle Rusya’daki ekibimiz imalat ve ihracat olarak 2 bölümden oluşuyor.

İmalat

Bünyesinde 35 personel barındıran imalat birimimizde, depolamadan hazırlığa, pişirmeden servise, bulaşıktan sunuma kadar ihtiyacınız olan tüm mutfak ekipmanları, mutfağınızın hacmi ve özelliklerine uygun olarak spesifik tasarlanıyor. Bu birimde aynı zamanda, yoğun ilgi gören ürünlerimizin düzenli stok kontrolleri ve stokların belirli bir düzeyde kalabilmesi için alımlar yapılıyor.

İhracat

İhracat birimimizde hali hazırdaki showroom, saha çalışmaları ve müşteri talebi doğrultusundaki çalışmaların yanı sıra yeni müşteri araştırması yapılıyor. Restoran, kafe, otel vb hedef kitlelere yönelik proje bazlı çalışmalar yürütülüyor. Gastronomi otellerinin ihale süreçlerinin hazırlığı ve alınan ihalelerin projeleri ihracat birimimiz tarafından yönetiliyor. Ekibimiz, projeler doğrultusunda ihtiyaçları belirliyor, stoklarda bulunan ürünleri eleyerek bir alım listesi çıkarıyor. İhtiyaç listesini Türkiye ofisimize gönderiyor ve Türkiye’deki ekibimiz bu liste doğrultusunda Türkiye’de çalışmakta olduğumuz imalatçılardan ürünleri tedarik ediyor; gerektiğinde müşteri talebine uygun alternatifli ürün listeleri oluşturuyor. İhracat birimimiz, çalıştığımız tedarik firmalarında ürünleri bulunamadığında yeni tedarikçi araştırıyor. Her yeni tedarikçiyi, Tedarikçi Listemize ekliyor ve yeni taleplerde bu tedarik ağını da baz alarak ilerliyor.

Gıda Uyumluluk Kriterleri

Dünya Sağlık Örgütü’nün gıda sunumunda kullanılan ürünlerin özenle seçilmesi konusundaki hassasiyeti ve ciddi yaptırımları, bize gıda uyumluluk kriterlerinin ne kadar önemli olduğunu gösteriyor. Bu nedenle Gastroinoks olarak, yürüttüğümüz tüm projelerimizi SES (Rusya Gıda Kontrol Birimi) kriterlerine uyumlu olarak gerçekleştiriyoruz. Projede mutfaktaki tüm alanları bu kriterlere göre tasarlıyoruz. Önce ürün girişi, depo alanı, hazırlık bölümü, soğuk birim, pişirme birimlerinin; ayrı bir bölüm olarak sevkiyat biriminin yapılmasına ve kirli birim denilen yıkama biriminin en sonda olmasına kesinlikle özen gösteriyoruz. Titiz çalışma prensiplerimiz sayesinde tüm projelerimizde istisnasız SES onayı alıyoruz.

Referanslarımız